LANVIN Marry Me EDP 75 ml

Marry Me е претставен во 2010 година, а креиран е од Antoine Maisondieu
LANVIN Marry Me EDP 75 mlLANVIN Marry Me EDP 75 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 4.720,00 ден
Цена: 4.720,00 ден
LANVIN Marry Me EDP 75 ml
LANVIN Marry Me EDP 75 ml
Опис Мирисот носи арома на праска, горчлив портокал, фрезија, магнолија, јасмин, роза, бел кедар, килибар и мошус.

Мирисни ноти

Горни: Bitter orange, Jasmine tea

Средни: Jasmine, Magnolia

Основни: Amber, Musk

Коментари

Нема коментари за овој производ.