fbpx

Комплет за релаксација

Внимателно одбран комлет за целосна релаксација.
Цена:
Цена без ДДВ: 2.300,00 ден
Цена: 2.300,00 ден
lasoy1_extra3
lasoy1
lasoy1_extra16
Опис

Комплетот содржи ракавица за капење, масло за масажа, пилинг за тело, шумлива купка, мал сапун, купка за стапала, балзам за стапала, голем сапун.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди