fbpx

Анти стрес комплет

Заборавете ги секојдневните грижи и подарете му на своето тело егзотична комбинација за анти-стрес третман. Роматична, нежна, сензуална.
_________________5023c4d5992ad.jpg_________________5023c4d5992ad.jpg
Цена:
Цена без ДДВ: 1.150,00 ден
Цена: 1.150,00 ден
Опис

Заборавете ги секојдневните грижи и подарете му на своето тело егзотична комбинација за анти-стрес третман. Роматична, нежна, сензуална...

LaSoy производите за анти-стрес третман содржат комбинација на етерични масла кои му помагаат на телото да се здобие со енергија, да се ослободи од негативни мисли и лошо расположение.

БЕЗ средства за пенење
БЕЗ минерални масла
БЕЗ  синтетски конзерванси (парабени)


Течен сапун Источна магија или цврст (втор сет)
Стик за масажа Источна магија 45г или 70г (втор сет)
Пилинг за тело Источна магија
Путер за тело Источна магија

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди