fbpx

Сет за релаксација

Козметички сет во украсно пакување.

Сет за релаксација Сет за релаксација
Цена:
Цена без ДДВ: 1.300,00 ден
Цена: 1.300,00 ден
Опис Сетот вклучува:

Гел за туширање 100 мл

Лосион за тело 100 мл

Сунѓер

3 декоративни цветови за бања

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди