fbpx

Сет за релаксација

Козметички сет во украсно пакување.
Сет за релаксацијаСет за релаксација
Цена:
Цена без ДДВ: 950,00 ден
Цена: 950,00 ден
Опис Сетот вклучува: Лосион за тело 50 мл

Гел за туширање 50 мл

Спреј за тело 50 мл

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди