fbpx

Сет за релаксација

Практична козметичка ташна со козметика за релаксација и убавина.
Сет за релаксацијаСет за релаксација
Цена:
Цена без ДДВ: 1.700,00 ден
Цена: 1.700,00 ден
Опис Сетот вклучува:

Гел за туширање 80 мл

Лосион за тело 80 мл

Сунѓер

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди