fbpx

Сет за релаксација

Практична козметичка ташна со козметика за релаксација и убавина.
Сет за релаксацијаСет за релаксација
Цена:
Цена без ДДВ: 1.600,00 ден
Цена: 1.600,00 ден
Опис Сетот вклучува:

Гел за туширање 100 мл

Лосион за тело 100 мл

Крема за раце 70 мл

Body scrum 70 мл

Арома: Роза и лаванда

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди