Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса

Професионален, ионски фен за сушење коса.
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење косаGrundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Цена:
Цена без ДДВ: 2.098,00 ден
Цена: 2.098,00 ден
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Опис Професионален, ионски фен за сушење коса, погоден за фризерски салон и дома.

2300 W јачина,

3 поставки за температура, 2 за брзина,

Cool Shot копче - функција која овозможува стврднување и стабилизирање на влакното,

Ionic функција, го елиминира статичкиот електрицитет за мазна и сјајна коса. Ја оддржува виталноста и еластичноста на косата, и ја хидрира структурата на природен начин.

Керамичка заштита на греачите, која ја распространува топлината еднакво, и спречува дехидрирање на влакното

Професионален тесен насочувач

Голем волуменски дифузер, за еластична и брановидна коса со волумен и финост

Филтер за воздух кој се отстранува за чистење

1.8 m кабел, со гајка за закачување

Бела - сина боја

1 година гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.