Grundig сет HD-7581 Ионски фен за сушење коса + HS-6520 Ротирачки фен фигаро

Сет со ионски фен за сушење коса и ротирачки фен фигаро.
Grundig сет HD-7581 Ионски фен за сушење коса + HS-6520 Ротирачки фен фигароGrundig сет HD-7581 Ионски фен за сушење коса + HS-6520 Ротирачки фен фигаро
Цена:
Цена без ДДВ: 5.700,00 ден
Цена: 4.490,00 ден
Опис HD-7581 Ионски фен за сушење коса

Професионален, ионски фен за сушење коса,

Погоден за фризерски салон и дома,

2300 W јачина,

3 поставки за температура, 2 за брзина,

Cool Shot копче - функција која овозможува стврднување и стабилизирање на влакното,

Ionic функција, го елиминира статичкиот електрицитет за мазна и сјајна коса. Ја оддржува виталноста и еластичноста на косата, и ја хидрира структурата на природен начин.

Керамичка заштита на греачите, која ја распространува топлината еднакво, и спречува дехидрирање на влакното

Професионален тесен насочувач

Голем волуменски дифузер, за еластична и брановидна коса со волумен и финост

Филтер за воздух кој се отстранува за чистење

1.8 m кабел, со гајка за закачување

Бела - сина боја

1 година гаранција

HS-6520 Ротирачки фен фигаро

Јачина 700 вати со кои добивате резултати на професионален стилист

Ротирачки термо четки (лево и десно)

Ø 22 mm за прамени на косата, мали кадрици и бранови

Ø 30 mm за обемот и средни кадрици

Лево и десно ротација на thermobrushes

Висок квалитет на керамички слој на додатоци кои штитат оштетената коса

Дистрибуција на топлинска енергија за голем сјај

2 температури и протокот на воздухот

Фаза ладење за одредување на фризура

Висока безбедност

Заштита од прегревање

1,8 m кабел, гајка за закачување

Довод на воздухот – решетка

Приклучување 220-240 VAC, 50/60 Hz

2 години гаранција за највисок квалитет на барањата

Боја: бела / мраз сина

2 додатоци стил, Ø 22 и 30 mm

Коментари

Нема коментари за овој производ.