Grundig HD-6760 Фен за сушење коса

Професионален фен за сушење коса, погоден за фризерски салон и дома.
Grundig HD-6760 Фен за сушење косаGrundig HD-6760 Фен за сушење коса
Цена:
Цена без ДДВ: 1.899,00 ден
Цена: 1.699,00 ден
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Опис 2000 W јачина,

3 поставки за температура, 3 за брзина

, Cool Shot копче - функција која овозможува стврднување и стабилизирање на влакното,

Turbo функција, го елиминира статичкиот електрицитет за мазна и сјајна коса. Ја оддржува виталноста и еластичноста на косата, и ја хидрира структурата на природен начин.

Керамичка заштита на греачите, која ја распространува топлината еднакво, и спречува дехидрирање на влакното

Професионален тесен насочувач

Голем волуменски дифузер, за еластична и брановидна коса со волумен и финост

Филтер за воздух кој се отстранува за чистење

1.8 m кабел, со гајка за закачување

Сива - пурпурна боја

1 година гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.