fbpx

Комплет со ланче и обетки Plum Flower

Елегантен комплет со Swarovski Elements кристали.
Комплет со ланче и обетки Plum FlowerКомплет со ланче и обетки Plum Flower
Цена:
Цена без ДДВ: 3.900,00 ден
Цена: 3.900,00 ден
Комплет со ланче и обетки Plum Flower
Комплет со ланче и обетки Plum Flower
Комплет со ланче и обетки Plum Flower
Опис Должина на ланчето: 40 cm + 5 cm

НИНА БОХ ги поседува сите ЕУ сигурносни стандарди и е беспрекорно безбеден за користење.

НИНА БОХ е француски дизајниран накит изработен со SWAROVSKI кристали.

Производите доаѓаат спакувани во луксузни кутии брендирани на НИНА БОХ и секако сертификати за автентичноста на SWAROVSKI кристалите, затоа ги прават перфектно добри за изненадување и подарок на саканите и блиски личности.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди