Клуб маса Умбриа

Клуб маса со современ дизајн.
Клуб маса УмбриаКлуб маса Умбриа
Цена:
Цена без ДДВ: 5.340,00 ден
Цена: 4.010,00 ден
Клуб маса Умбриа
Клуб маса Умбриа
Клуб маса Умбриа
Клуб маса Умбриа
Клуб маса Умбриа
Опис Клуб масата Умбриа во комбинација на декор на златен храст и црно дрво ќе придонесе вашиот дом да биде опремен по најновите ентериерни стандарди. Дополнителната стаклена преграда овозможува простор за сместување на списанија, книги или фото албуми.

Ширина: 101,5 см.

Должина: 50, см.

Висина: 47 см.

Дезен: Сив Храст, Златен Храст

Испорака: За Скопје и околината испораката е бесплатна за нарачан мебел во вредност над 6.000 ден. Монтажата не е обезбедена. За градовите низ Македонија испораката се наплатува (Ве молиме контактирајте не за цени) и не е обезбедена монтажа од наша страна. Сите производи содржат упатство за монтажа.

Рекламации и гаранција: Рекламациите се решаваат за 20 до 30 дена. Производите имаат гаранција од 1 година доколку физички не се уништени од страна на купувачот.

Залиха: Доколку производот во моментот го нема на залиха, истиот се нарачува и во период од најмногу 10 дена пристигнува во магацинот во Скопје.

Коментари

Нема коментари за овој производ.