fbpx

Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња

Зар не би било одлично да имате своја фабрика за слатки?
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачињаPlay-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Цена:
Цена без ДДВ: 2.900,00 ден
Цена: 2.900,00 ден
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Play-Doh Play-Doh пластелин сет за забава колачиња
Опис Овој сет содржи сè што ви треба за супер замислена фабрика за слатки Play-Doh! Направете бонбони и чоколади од различни форми и бои!

Наполнете чоколаден калап со полнење бадем од Play-Doh со помош на специјална алатка и складирајте ги направените слатки во кутија!

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди