Trefl Ludo 2во1 Paw patrol

Завртете ги коцките, поместете го пиончето, бутнете ги противниците и забавувајте се со Скај, Маршал, Чејс и Рабл!
Trefl Ludo 2во1 Paw patrolTrefl Ludo 2во1 Paw patrol
Цена:
Цена без ДДВ: 799,00 ден
Цена: 799,00 ден
Trefl Ludo 2во1 Paw patrol
Trefl Ludo 2во1 Paw patrol
Опис Популарната игра која ги освои срцата на играчите ширум светот. Овој пат хероите на популарната серија PAW Patrol ве покануваат на играта.

Завртете ги коцките, поместете го пиончето, бутнете ги противниците и забавувајте се со Скај, Маршал, Чејс и Рабл!

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување

Ве известуваме дека во периодот од 01 до 10 јуни нема да вршиме испораки. Нарачките примени овој период ќе се достават од 14 јуни. Ви благодариме на разбирањето.