fbpx

Фонтана дијамант - 153 г.

Чоколаден десерт ледени коцки во уникатно пакување.
Фонтана дијамант  - 153 г.Фонтана дијамант - 153 г.
Цена:
Цена без ДДВ: 470,00 ден
Цена: 470,00 ден
Опис Чоколаден десерт ледени коцки со посебна коцкаста форма, единствена комбинација на Крашово фино темно чоколадо и топено полнење кое при конзумацијата создава пријатно освежувачко чувство.

Бонбониера со тежина од 153 грама.

Производител : Краш, Хрватска.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете букет од свежо цвеќебалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди