fbpx

Бонбониера MOZART Kugeln - 200 г

MOZART Kugeln - чоколадна пралина полнета со марципан и лешник и прелиена со чоколадо.
Бонбониера MOZART Kugeln - 200 гБонбониера MOZART Kugeln - 200 г
Цена:
Цена без ДДВ: 550,00 ден
Цена: 550,00 ден
Бонбониера MOZART Kugeln - 200 г
prodpicnr4510-mozartkugel-austriaonlineshop
Опис

Тежина: 200 г.

Потекло: Австрија

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете букет од свежо цвеќебалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.