Жолта количка Cool

Лесен, практичен, удобен и модерен модел на FreeOn Cool.
Жолта количка CoolЖолта количка Cool
Цена:
Цена без ДДВ: 5.500,00 ден
Цена: 5.500,00 ден
Жолта количка Cool
Жолта количка Cool
Опис Лесен, практичен, удобен и модерен модел на FreeOn Cool спортски детска количка за секој ден.

Количката е погодна за мајки кои сакаат да бидат кул.

Карактеристики:

Погодна за мали деца од 6 месеци (до 15 кг)

Продолжен покрив за заштита на детето од сонце,

Прилагодлив потпирач за грб,

Алуминиумска рамка,

Удобна и лесно достапна корпа за купување,

Прилагодлива поддршка на нозете,

Неколку прилагодливи позиции

Предни тркала со опција за заклучување

Ножна кочница,

Отстранлива предна рамка,

Безбедносен појас со 5 точки,

Тежина на количка: 5,1 кг,

Димензии на преклопена количка: 75 x 50 x 37 см,

Димензии на количка: 85 x 50 x 100 см.

Коментари

Нема коментари за овој производ.