fbpx

Балон Среќен прв роденден

Честитајте го првиот роденден со прекрасен балон со порака.
Балон Среќен прв роденденБалон Среќен прв роденден
Цена:
Цена без ДДВ: 500,00 ден
Цена: 500,00 ден
Опис Одлично изненадување за вашите најмили.

Хелиумски балон "Среќен роденден" со димензија 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди