fbpx

Балон Ти си посебен

Разубавете им го денот на најмилите и кажете им колку ви значат со прекрасен хелиумски балон.
Балон Ти си посебен
Цена:
Цена без ДДВ: 500,00 ден
Цена: 500,00 ден
Опис

Разубавете им го денот на најмилите и кажете им колку ви значат со прекрасен хелиумски балон.

Хелиумски балон со големина од 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерацветен аранжман или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди