fbpx

Балон Оздрави побрзо

Развеселете ги саканите кога не се чувствуваат најдобро со хелиумски балон со порака " Get well soon".
Балон Оздрави побрзо
Цена:
Цена без ДДВ: 500,00 ден
Цена: 500,00 ден
Опис

Развеселете ги саканите кога не се чувствуваат најдобро со хелиумски балон со порака " Get well soon".

Хелиумски балон со големина од 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерацветен аранжман или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди