fbpx

Балон Крштевка

Честитајте им ја крштевката на вашите најмили со поинаков подарок - прекрасен хелиумски балон во розева боја.
Балон КрштевкаБалон Крштевка
Цена:
Цена без ДДВ: 500,00 ден
Цена: 500,00 ден
Опис

Честитајте им ја крштевката на вашите најмили со поинаков подарок - подарете им прекрасен хелиумски балон во розева боја, за девојчиња.

Балонот е со големина од 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди