fbpx

Балерина

Голем балон Балерина.
Балон Балерина
Цена:
Цена без ДДВ: 650,00 ден
Цена: 650,00 ден
Опис Приредете им одлично роденденско изненадување на вашите најмили, подарувајќи им прекрасен хелиумски балон.

Балонот е со големина од 70 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерацветен аранжман или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди