fbpx

Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух

Ефективна област 45 м2.
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздухMi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Цена:
Цена без ДДВ: 13.499,00 ден
Цена: 13.499,00 ден
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Опис Трослоен филтер

Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Брзо прочистување

Цилиндричниот филтер од 360 ° го прочистува воздухот поефикасно од секоја насока во споредба со конвенционалните воздушни прочистувачи. Нуди висока стапка на чист воздух од 380m3 / h (Clean Air Delivery Rate - CADR) и потребни се само 10 минути за да го циркулира прочистениот воздух во Вашата соба.

Oled екран кој го прикажува квалитетот на воздухот што го дишете

Ултра-тивок и енергетски ефикасен

Спецификации:

Ефективна област ~ 45М2

CADR (честички) 380 М³ / Ч

CADR (формалдехид) 60 М³ / Ч

Прочистување на честички од 0,3ΜM 99,97%

Максимална моќност на звукот 33 ~ 64 DB

Препорачана промена на филтер 6 ~ 12 МЕСЕЦИ

Номинална моќност 38W

Номинален напон AC100-240V

Номинална фреквенција 50 / 60HZ

Должина на кабелот на напојување 1,5 М

Поврзување со WIFI

IEEE 802,8 B / G / N 2,4 GHZ

Димензии 240 X 240 X520 MM

Боја бела

Нето тежина: Прибл. 4,8 КГ

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди