fbpx

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка

Правосмукалка со висока усисна моќ.

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалкаIskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Цена:
Цена без ДДВ: 2.690,00 ден
Цена: 2.690,00 ден
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Опис 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија

Висока усисна моќ

Непрекината работа 16-16,5мин.

Канистер со филтер што лесно се мие

Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности)

Индикатор за полнење

Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz

35 W јачина на мотор

За усисување на суво ѓубре и на течности

3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)

Максимален вакум: ≥1.5Kpa

Бучност: 76dB

Нето тежина: 0,78kg

Бруто тежина: 1,3 kg

Димензии на кутијата: 400mm (Д) x 130mm (Ш) x 144mm (В)

2 години гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди