fbpx

Conti Ares CSC-207 правосмукалка

Електрична вертикална правосмукалка.
Conti Ares CSC-207 правосмукалкаConti Ares CSC-207 правосмукалка
Цена:
Цена без ДДВ: 2.790,00 ден
Цена: 2.790,00 ден
Conti Ares CSC-207 правосмукалка
Conti Ares CSC-207 правосмукалка
Conti Ares CSC-207 правосмукалка
Опис 1600W моќност

2Lt Резервоар за собирање прав

Употреба без вреќа за прашина

Вертикално и хоризонтално складирање

Оддел за намотување на кабел

5 метри должина на кабел

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди