fbpx

Iskra SL800 Циклонска правосмукалка

Правосмукалка со моќност 800 W.
Iskra SL800 Циклонска правосмукалкаIskra SL800 Циклонска правосмукалка
Цена:
Цена без ДДВ: 5.399,00 ден
Цена: 5.399,00 ден
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
Опис • Моќност: 800W

• Напон: 220V-240V ~ 50Hz

• капацитет на садот за прав: 2.5 L

• циклонска технологија

• Лесно вадење на контејнерот

• 3 прилози

• Должина на кабел: 4.3m

• боја: црвено-црно (RH); бело-црна (WH)

Енергетска ефикасност: A

Ниво на звук: 78 dB (A)

2 години гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди