fbpx

Рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10

Правосмукалка со висока усисна моќ.

Рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10Рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10
Цена:
Цена без ДДВ: 3.990,00 ден
Цена: 3.990,00 ден
Рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10
Рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10
Опис Карактеристики:

12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија

Висока усисна моќ

Непрекината работа 14-15мин.

Канистер со филтер што лесно се мие

Капацитет на канистерот( 500ml за прашина и 120ml за течности)

Индикатор за полнење

Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz

75 W јачина на мотор

За усисување на суво ѓубре и на течности

3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)

Максимален вакум: ≥3.5Kpa

Бучност: 79dB

Нето тежина: 1,13kg

Бруто тежина: 2,07 kg

Димензии на кутијата: 442mm (Д) x 147mm (Ш) x 166mm (В)

2 години гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди