fbpx

Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода

Правосмукалка со филтер со вода за прашина.
Frozzini ZTO418A правосмукалка на водаFrozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Цена:
Цена без ДДВ: 5.290,00 ден
Цена: 5.290,00 ден
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Опис Моќност: 2000W

Влажно-хемиско чистење

Висока моќност на вшмукување

Широк спектар на апликации

Дополнителен сет на четки за различни намени

Алуминиумска телескопска цевка со ребрасто црево

Лесно одржување

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди