fbpx

Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода

Правосмукалка со филтер со вода за прашина.
Frozzini VC-X6 правосмукалка на водаFrozzini VC-X6 правосмукалка на вода
Цена:
Цена без ДДВ: 5.990,00 ден
Цена: 5.990,00 ден
Опис Моќност: 2500W

Влажно-хемиско чистење

Висока моќност на вшмукување

Широк спектар на апликации

Дополнителен сет на четки за различни намени

Алуминиумска телескопска цевка со ребрасто црево

Лесно одржување

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди