fbpx

Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000

Правосмукалка на вода со Hepa филтер и моќност 2400 W.
Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000 Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000
Цена:
Цена без ДДВ: 7.999,00 ден
Цена: 7.999,00 ден
Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000
Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000
Правосмукалка на вода Arnica Bora 5000
Опис Моќност: 2400W

Капацитет на сад: 1,2L

Регулација на моќноста

Hepa филтер

Ниво на бучава: 81dB

6m кабел

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди