Iskra HB-02S Мини блендер

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Iskra HB-02S Мини блендерIskra HB-02S Мини блендер
Цена:
Цена без ДДВ: 1.490,00 ден
Цена: 1.490,00 ден
Iskra HB-02S Мини блендер
Iskra HB-02S Мини блендер
Опис Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.

Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

Моќност: 400W (максимално)

Напон: 220-240v -50/60 Hz

2 брзини на прилагодување

Нерѓосувачки челик копје

Сечила од нерѓосувачки челик

Егргономична форма

Сад за мерење 800ml

1 година гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.