fbpx

Со цел развој и промоција на претприемништвото и дигиталната трансформација кај младите и невработени лица, Ексквизит во партнерство со Reconomy организира 4 (четири)обуки за „Претприемништво и Дигитална трансформација“. Обуките се наменети за студенти на факултетски студии и невработени лица кои ќе се одржат во периодот од 12 до 23 јули 2024 година. Едукативната програма вклучува детална агенда за 8 часа (еднодневна обука), односно 4 обуки кои ќе се одржат на следните термини.

12.07.2024

16.07.2024

19.07.2024 и

23.07.2024 година.

Цената за учество изнесува 1.290 ден.

Место на одржување Public Room, Скопје.

Принципот на прифаќање на пријавените е според FCFS (прв дојден - прв услужен). Пријавените ќе бидат контактирани за потврда и насоки за обуките. Финалниот список на учесници ќе биде подготвен по уплатата за учество.

Време: 09.00 - 17.00 часот

Број на учесници: 20 лица во една група

Превземи ја Агендата.

РЕГИСТРИРАЈ СЕ ТУКА

За сите прашања поврзани со обуките, обратете се на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. и контакт телефони 078 442 153 и 078 442 052.