Најава и регистрација

Зачувај
Заборавена лозинка? Заборавено корисничко име? Регистрирај се

Ве молиме прочитајте ја политиката за заштита на личните податоци пред да се регистрирате

Вие сте на: Почетна


Црвен сон

Вкусно создаден цветен аранжман составен со три рози и зеленило.
700,00 ден.

Цветно доживување

Овој прекрасен букет се состои од 3 гербери декоративно аранжирани со украсни гранки.
690,00 ден.

Цветна фантазија

Овој букет е прекрасна комбинација од различни видови на цвеќе и украсно зеленило.
1 190,00 ден.

Цветна романса

Овој цветен аранжман се состои од три орхидеи и украсно зеленило во мал глинен ќуп.
790,00 ден.

Цветна поема

Овој цветен аранжман се состои од орхидеја и хризантеми во во мал глинен ќуп.
550,00 ден.

Цветна бајка

Прекрасно аранжиран букет со 7 различни цветови,зеленило и украсни гранки.
1 290,00 ден.

Цветен рај

Цветен аранжман составен од 3 орхидеи.
790,00 ден.

Цветен еликсир

Величенствен букет составен од орхидеја, гербер и маргаритки, дополнителнo декориран со зелени украсни гранки.
790,00 ден.

Цветен бакнеж

Овој цветен аранжман се состои од хризантеми, астромерии и украсно зеленило во мал глинен ќуп.
550,00 ден.

Трепет

Раскошен цветен аранжман составен од 5 големи рози, дополнителнo декориран со зелени украсни гранки.
1 190,00 ден.

Нови производи

Trick or Treat
Trick or Treat
870,00 ден.

За бестрашното момче
За бестрашното момче
870,00 ден.

Волшебна корпа за девојче
Волшебна корпа за девојче
870,00 ден.

Слатка куќа
Слатка куќа
1 090,00 ден.

Парфеми

За неа и за него. Armani, Bvlgari, Gucci, Escada, Hugo Boss, Lacoste, Versace... Целиот избор е тука.

 
Бесплатна испорака

Бесплатна испорака за сите нарачки со вредност над 3.000,00 ден.

Дознајте повеќе.

 

Кошничка

VirtueMart
Вашата кошничка во моментов е празна.

Пребарај по цени

Категорија oд ден
до ден

Препорачуваме:

Bvlgari Mon Jasmin Noir - EDP
Bvlgari Mon Jasmin Noir - EDP
2 160,00 ден.

Е-магазинЗапиши се за бесплатен е-магазин за промоции и попусти.

Име:
Е-пошта:
captcha

Ex.mk на Facebook

Последни коментари


Мислење на Dragan Angelovski за:
5 STARS
Најдобри, најбрзи, со услуга на највисоко ниво! Фала ви што секогаш ми излегувате во пресрет, дури и кога нарачувам во последен момент!
Мислење на Milena Furnadziska за:
5 STARS
Ova e prekrasen poklon za malo iznenaduvanje na novite majki. Go isporacav ovoj poklon na drugarka mi vo bolnica i taa bese mnogu prijatno iznenadena. Prekrasno iznenaduvanje i uslugata e sekogash na nivo.
Мислење на Sashko Gizhevski за:
5 STARS
Ви благодарам, буќетот изгледа прекрасно!!!